Månedag 7: Indre kompass

1082x 20. 11. 2020 1 leser
3. internasjonale konferanse Sueneé Universe

Dnes v 12:26 začíná sedmý lunární den, jehož symbolem je Vnitřní kompas. Toto je den, kdy vnitřním zrakem zaměřujeme směr své cesty. Zkoumame zdroj inspirace, zdroj životní energie a jeho moc proměny. Podporujme ho naší vůli, naší mysli, v našem srdci, v naší volbě!

Pozor na svá slova

V tento den slova získávají obrovskou sílu, jak destruktivní, tak konstruktivní. Všechno, co je řečeno v tento den, se naplní. Vesmír zachycuje každé vyřčené slovo a vnímá ho jako naše přání, jako volbu dalšího vývoje. Dnes je lepší zůstat zticha nebo pracovat na svém projevu. Dávejme si pozor, aby naše slova byli v souladu s tím, co skutečně chceme vyjádřit. Dávejme si pozor na slovní spojení typu „hrozně hezký“, „strašně krásný“ a podobně.

Modlitby pronesené v tento den budou vyslyšeny. Prokletí, která vyšleme do světa se nám mnohonásobně vrátí. Každé slovo si dnes najde svou cestu a zanedlouho se projeví v reálu. Svět velmi citlivě reaguje na vše, co řekneme nahlás.

Je čas být více potichu, přemýšlet, co říct a jestli vůbec. Je čas uvést do souladu myšlenky, činy a slova.

Hva er anbefalingene for denne dagen?

Síla slov a jejich rezonance se v tomto dni dá úspěšně využít při léčení trémy při slovním vyjadřování a koktavosti. Dnešní den se váže totiž k 5. čakře – krční, která je spojována i s planetou Merkur. Dnes se vyhýbejte masu a vejcím, dopřejte si zeleninu a luštěniny.

Et tips til en bok fra Sueneé Universes e-butikk for i dag

Thich Nhat Hanh: Spis bevisst, lev bevisst

Boken vil gi deg råd om hvordan juster kroppsvekten og sikre varig helse. Hvordan kombinere Buddhistiske teknikker bevisst oppmerksomhet med en sunn livsstil.

Vědomě jíst, vědomě žít (kliknutím na obrázek se vám otevře nové okno eshopu Sueneé Universe)

skriv en kommentar