Mexico City: Offentlig høring i Kongressen over fremmede organer

13. 09. 2023
6. internasjonale konferanse for eksopolitikk, historie og spiritualitet

Těla dvou bytostí nepozemského původu byla včera (13.09.2023) představena během slyšení v Kongresu v Mexico City. Toto slyšení má potenciál způsobit poprask ve světových mediích. Těla prezentovaná novinářem a ufologem Jaime Maussanem, jsou minimálně 1000 let staré zkamenělé pozůstatky mimozemských bytostí.

Maussan pod přísahou v legislativním paláci San Lazaro řekl: „Tyto exempláře nejsou součástí naší pozemské evoluce… Nejsou to bytosti, které byly nalezeny v troskách létajících talířů (TVS). Byly nalezeny v dolech na rozsivku [řasy] a později byly fosilizovány [zkameněli]."

Tato Mimořádná tvrzení byla vznesena během rozsáhlého slyšení v Kongresu o UAP, které se konalo jen několik týdnů poté, co Spojené státy prezentovali ve svém kongresu podobné případy. Události v hlavním městě Mexika se však ukázaly mnohem výbušnější.

Den amerikanske kongressen: Vi har et fremmedfartøy intakt!

Maussan dále uvedl, že vzorky byly analyzovány Autonomní národní univerzitou v Mexiku (UNAM), kde vědci dokázali extrahovat DNA a použít radiokarbonové datování k určení věku. Uvedl, že více než 30% DNA vzorků se nepodařilo přiřadit k něčemu známému ze Země. Experti při slyšení uvedli, že jedno z těl mělo uvnitř zřejmě veice. Neobvyklé fosilie, které prošly rozsáhlou analýzou, byly pokryty vrstvou něčeho, co vypadalo jako písek.

Uvádí se, že obě těla byla nalezena v dolech na řasy

Maussan: „Veřejnost má právo vědět o [mimozemských] technologiích a jiných než lidských entitách. Mluvíme tu o tématu, které lidstvo [na vzdory mnoha obavám] spojuje, nikoli rozděluje. V tomto obrovském vesmíru nejsme sami, měli bychom tuto realitu přijmout.“, han la til.

Není to poprvé, co ufolog předložil jasné laboratorně podložené důkazy o mimozemském životě. V roce 2017 analyzovalo několik nezávislých laboratoří mumie nalezené v Peru poblíž linií Nazca. Tématem jsme se tehdy podrobně zabývali v seriálu Mamma Naz Nazca.

Pokusy o dehonestaci

Oficiální media se po počátečním nadšení pokusila celou věc zdiskreditovat a tělo označit za mumii zdeformovaného dítěte. Tuto hloupou lež použili již o několik let dříve, když se snažili zbavit důkazů a nezávislých laboratorních studií o tzv. Mimozemšťanovi z Atacama. Ten se na mediální scéně objevil počátkem roku 2013 díky filmu Dr. Stevena Greera: Sirius.

USA též disponuje těly NHI

K panu Maussanovi se při slyšení připojili poručík Ryan Graves, bývalý pilot amerického námořnictva (US NAVY), který podal svědectví na červencovém slyšení v americkém Kongresu a Avi loeb, profesor astrofyziky na Harvardu.

Profesor Avi Loeb se podělil o výsledky svého nedávného zkoumání kuliček získaných z meteoritu, o kterém se předpokládá, že nepochází z naši sluneční soustavy. Podle něj může být meteorit důkazem existence mimozemských technologií. V projevu pro Mexický kongres řekl: „Je od nás arogantní, když si myslíme, že jsme ve vesmíru sami“, a naznačil, že na planetě možná existovaly jiné bytosti dávno před lidstvem. Rekapituloval také případ Oumuamua, zvláštního objektu ve tvaru doutníku, který nevypadal nebo se nechoval jako normální kometa. Profesor již dříve navrhl, že by to mohlo jít o tzv. lehkou plachetnici – objekt poháněný slunečním větrem navržený neznámou mimozemskou civilizací.

Důkazy na videu

Na slyšení byly ukázány vojenské záběry několika UAP, včetně videa 11 jednotlivých světel vznášejících se nad mraky zachycených stíhačkou. Ve vědeckých i politických komunitách existuje rozšířený názor, že UAP existují, ale že existují významné rozdíly v otázce jejich původu. Zatímco někteří, včetně amerického kongresmana Tima Burchetta, věří, že objekty mají mimozemský původ, jiní tvrdí, že jde spíše o utajované vojenské operace (USAP).

Na slyšení v americkém Kongresu v červenci informátor David Grusch tvrdil, že vláda skrývá důkazy o neporušených mimozemských vozidlech. Poručík Graves, výkonný ředitel Americans for Safe Aerospace (AFSA), řekl, že UAP je mezi stíhacími piloty veřejným tajemstvím a že dvě letadla byla kdysi nucena provést úhybné manévry, aby se vyhnula tmavě šedé krychli uvnitř průhledné koule, která stále bez hnutí ve větru.

Kevin Day přímým svědkem UAP

Jedním přímých svědků pozorování UAP je též Kevin Day, který je vyšším poddůstojníkem námořnictva Spojených států amerických ve výslužbě (US NAVY), bývalý operační specialista a kontrolor Air Intercept TOPGUN s více než 20 lety zkušeností v protivzdušné obraně včetně válečných operací. Byl to Kevinův tým v bojovém informačním centru USS PRINCETON, který v 11.2004 na obloze nad operační oblastí Jižní Kalifornie zachytil ukjente luftfenomener (UAP), nyní známé též pod zkratkou jako TIC TAC, Gimbal a GoFast UFO. Zveřejnění těchto videí na konci roku 2017 vedlo ke zvýšenému zájmu veřejnosti o problematiku. Tím vznikl tlak na politické struktury a uskutečnilo se několik tajných i veřejných slyšení, jež doposud vedla (pro laickou veřejnost) k zásadním až mnohdy šokujícím odhalením. Poslední slyšení (platní k 13,09.2023) proběhlo 26.09.2023 a další slyšení jsou naplánována na nejbližší dny a týdny.

Kevin Day bude 17. až 19.11.2023 hostem 6. internasjonale konferanse for eksopolitikk, historie og spiritualitet i Praha.

Mamma fra Nazca

Andre deler fra serien